360,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
360,000 € (3,333 €/m²)
108 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića

4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA

Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano orijentisan, sa visinom plafona od 3 metra idealan za porodično stanovanje u najlepšoj ulici na Voždovcu.

Prostorije: dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, mala soba sa izlazom na drugu terasu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom.

U stanu postoji mogućnost ugradnje kamina, a gas postoji u zgradi.

Stan je za sređivanje.

Uknjižen na 108m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent Vojka Joksović: 06*/****-*** (licenca br. 1790)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495063
Objavljeno
24.11.2025
Ažuriran
19.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

108m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

1972

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3333.33 €

Učešće 72,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,745 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
288,000 €
Učešće
72,000 €
Ukupna kamata
130,854 €
Ukupno plaćanje
418,854 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 1.71% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3277.29 €/m²

Ova nekretnina je 7.93% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 117 m²

Kvadratura

108m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Dušanovac

Prodaja, trosoban stan, 73m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

312,900 €

Dušanovac

3 sobe 1 kupatilo 73