187,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica - image 9
187,000 € (3,896 €/m²)
48 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Vidikovački venac, Rakovica

Vidikovački venac, Rakovica Beograd Srbija

Opis nekretnine

Rakovica - Vidikovački venac

1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking

Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle.

Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon i odličnim rasporedom prostorija.

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i šankom, trpezarije koja je smeštena na pripojenoj lođi, što daje dodatni komfor i funkcionalnost prostoru, prostrane spavaće sobe i kupatila.

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnom delu Vidikovca sa puno zelenila. Blizina pijace, marketa i ostalih sadržaja koji su neophodni za kvalitetan i ugodan život.

Uknjižen na 41m2 građevinske i 37m2 korisne površine.

Agencijska provizija 2%

Agent: Đorđe Ćirković

Detalji o nekretnini

ID oglasa
492056
Objavljeno
14.11.2025
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Godina izgradnje

1980

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3895.83 €

Učešće 37,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
907 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
149,600 €
Učešće
37,400 €
Ukupna kamata
67,971 €
Ukupno plaćanje
217,571 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Rakovica

Vidikovački venac
Rakovica

Cena ove nekretnine je 48.26% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Rakovica

Prosečna cena: 2627.76 €/m²

Ova nekretnina je 20% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Rakovica

Prosečna veličina: 40 m²

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Vidikovački venac

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Vidikovački venac, Rakovica

208,000 €

Vidikovački venac

1 soba 1 kupatilo 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Vidikovački venac, Rakovica
Stan in Vidikovački venac