299,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 20
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 21
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 22
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 23
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 24
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 25
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 26
299,000 € (3,477 €/m²)
86 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

4.0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža.

Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica se nalazi u delu izmedju Kumodraške i ulice Vojvode Stepe, u blizini Tržno-poslovnog centra ''Kumodrška'' gde su banke, pošta i sva ostala infrastruktura potrebna za lagodan život.

U prilici smo da Vam ponudimo odličan četvorosoban stan u maloj stambenoj zgradi izgradjenoj 2005. godine. Sam stan je dvostrano orijentisan (ka ulici i ka dvorištu), svetao, bez buke, nalazi se na drugom spratu, iznad je krov koji je dodatno izolovan tako da je u stanu vrlo prijatno. Dobrog rasporeda prostorija, u odličnom stanju, bez ulaganja. Pravi porodični stan za svaku preporuku.

Stan ima i pripadajuću garažu od 16m2, koja se može kupiti po ceni od 25000 eura.

Od prostorija: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak- jedna celina, kupatilo, toalet, tri spavaće sobe, terasa i zastakljena lodja.

Uknjižen na 86m2. Brzo useljiv.
Agent prodaje: Zoran Vučković 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
47223
Objavljeno
21.04.2022
Ažuriran
21.01.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje