180,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 9
180,000 € (2,400 €/m²)
75 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

Palilula Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića

3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon

U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan.

Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom odvojenom šankom sa izlazom na lođu, dve spavaće sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom.

U stanu je urađena PVC stolarija i hrastov parket.

Blizina marketa, autobuskih stanica, škole, vrtića.

Građevinska dozvola.

Agencijska provizija 2%.

Agent Vesna Ćirić: 06*/****-*** (licenca br. 1777)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
441737
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

2010

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2400.00 €

Učešće 36,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
873 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,000 €
Učešće
36,000 €
Ukupna kamata
65,427 €
Ukupno plaćanje
209,427 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Palilula Sve Podlokacije

Palilula Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 12.6% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Palilula Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2746.10 €/m²

Ova nekretnina je 0.68% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Palilula Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 76 m²

Kvadratura

75m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Višnjička Banja

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Višnjička Banja, Palilula Sve Podlokacije

140,000 €

Višnjička Banja

2 sobe 1 kupatilo 44
Stan in Višnjička Banja

Prodaja, trosoban stan, 67m², Višnjička Banja, Palilula Sve Podlokacije

210,990 €

Višnjička Banja

3 sobe 1 kupatilo 67
Kuća in Padinska Skela

Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije

85,000 €

Padinska Skela

1 soba 1 kupatilo 75
Stan in Botanička Bašta

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije

350,000 €

Botanička Bašta

4 sobe 1 kupatilo 110
Poslovni prostor in Profesorska Kolonija

Prodaja, poslovni prostor, 23m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

87,000 €

Profesorska Kolonija

23