240,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija - image 9
240,000 € (3,636 €/m²)
66 m²
4 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 66m², Beograd, Srbija

Beograd, Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
362336
Objavljeno
10.04.2025
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

66m²

Sobe

4

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3636.36 €

Učešće 48,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,163 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,000 €
Učešće
48,000 €
Ukupna kamata
87,236 €
Ukupno plaćanje
279,236 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Beograd

Beograd
Srbija

Cena ove nekretnine je 0.75% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3663.87 €/m²

Ova nekretnina je 42.04% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 114 m²

3,664 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
400

Kvadratura

66m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

666,185 €

Vračar Sve Podlokacije

4 sobe 1 kupatilo 185