549,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 131m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 131m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 131m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 3
549,000 € (4,191 €/m²)
131 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 131m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

VRAČAR-KALENIĆ, Loznička, nova oaza za život u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Predstavlja spoj svedenog luksuza i savremenog života i krasiće ga stambene jedinice koje su oplemenjene izdašnim otvorenim životnim prostorom uz ugradnju najkvalitetnijih materijala.

U ovoj vrhunskoj novogradnji prodajemo četvorosoban stan od 122m2 sa terasom, CG, II sprat od VI, Lift.

Stan je funkcionalan i savremeno dizajniran. Ulica je prelepa,mirna, jednosmerna, sa svake strane ulice nalazi se drvored. U neposrednoj blizini je Kalenić pijaca ali i Bulevar Kralja Aleksandra, ovaj deo grada je poznat po svojoj bogatoj istoriji, prelepim parkovima, poznatim restoranima, buticima i kulturnim institucijama. Sve što vam je potrebno je na dohvat ruke - vrhunska lokacija.

Topla preporuka.

Pouzdan investitor sa kojim imamo dugogodišnju uspešnu saradnju.

CENA 549.000 eur

Objekat kreiran da nadmaši očekivanja i najzahtevnijih Kupaca.

VAŽNO JE GDE STANUJETE.

Preporuka!

Garažno mesto je moguće kupiti po ceni od 40.000EUR

Pozovite nas za sve detaljnije informacije.

KONTAKT 060 01-468-16

Detalji o nekretnini

ID oglasa
342798
Objavljeno
20.02.2025
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

131m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4190.84 €

Učešće 109,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,661 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
439,200 €
Učešće
109,800 €
Ukupna kamata
199,552 €
Ukupno plaćanje
638,752 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Kalenić Pijaca

Kalenić Pijaca
Vračar Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 3.01% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Kalenić Pijaca

Prosečna cena: 4320.71 €/m²

Ova nekretnina je 13.57% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Kalenić Pijaca

Prosečna veličina: 152 m²

Master Home Beograd

Master Home

Slične nekretnine

Stan in Kalenić Pijaca

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

215,000 €

Kalenić Pijaca

2 sobe 0 54
Stan in Kalenić Pijaca

Prodaja, dvosoban stan, 34m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

137,000 €

Kalenić Pijaca

2 sobe 1 kupatilo 34
Stan in Kalenić Pijaca

Prodaja, trosoban stan, 84m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

310,000 €

Kalenić Pijaca

3 sobe 1 kupatilo 84