92,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin - image 14
92,000 € (1,314 €/m²)
70 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 70m², Lesnina, Zrenjanin

Lesnina, Zrenjanin Srbija

Opis nekretnine

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin.
Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije.
Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje.
Agencijska provizija za kupca: 2%
Broj upisa u reg.posrednika: 1378

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556383
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

70m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Parking

Da

Agencija

Merkato

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1314.29 €

Učešće 18,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
446 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
73,600 €
Učešće
18,400 €
Ukupna kamata
33,440 €
Ukupno plaćanje
107,040 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Merkato

Registarski broj

1378

Lokacija

Zrenjanin

Lesnina

Kvadratura

70m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Merkato

Slične nekretnine

Stan in Mala Amerika

Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Mala Amerika, Zrenjanin

135,000 €

Mala Amerika

4 sobe 2 kupatila 109
Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Mala Amerika, Zrenjanin
Kuća in Perlez

Prodaja, kuća, 100m², Perlez, Zrenjanin

61,800 €

Perlez

3 sobe 0 100
Prodaja, kuća, 100m², Perlez, Zrenjanin
Kuća in Elemir

Prodaja, kuća, 49m², Elemir, Zrenjanin

35,000 €

Elemir

2 sobe 1 kupatilo 49
Prodaja, kuća, 49m², Elemir, Zrenjanin
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 110m², Centar, Zrenjanin

70,000 €

Centar

3 sobe 3 kupatila 110