32,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 23m², Centar, Smederevo - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 23m², Centar, Smederevo - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 23m², Centar, Smederevo - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 23m², Centar, Smederevo - image 4
32,000 € (1,391 €/m²)
23 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 23m², Centar, Smederevo

Centar, Smederevo Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju lokal u centru Smedereva.

Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo.

Direktan ulaz sa ulice. Lokal se nalazi u poslovno stambenoj zgradi u odličnom je stanju.

Izlog: DA
Uknjižen: DA
Mokri čvor: DA

Rg.br 848
*Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, vec približnu lokaciju nepokretnosti.

Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona:

06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***

ili lično u agenciji u ul.
IVE LOLE RIBARA 13/1 u Vranju

!!! KUPAC NE PLAĆA USLUGE AGENCIJE !!!

Razgledanje nekretnine je dostupno svakom zainteresovanom klijent

Detalji o nekretnini

ID oglasa
440298
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

23m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1391.30 €

Učešće 6,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
155 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
25,600 €
Učešće
6,400 €
Ukupna kamata
11,631 €
Ukupno plaćanje
37,231 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

23m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Veliko Gradište

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Veliko Gradište, Smederevo

65,000 €

Veliko Gradište

2 sobe 1 kupatilo 51
Prodaja, dvosoban stan, 51m², Veliko Gradište, Smederevo
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Smederevo

129,000 €

Centar

3 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Smederevo
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Smederevo

109,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 50
Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Smederevo
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 126m², Centar, Smederevo