230,520 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad - image 13
230,520 € (1,987 €/m²)
116 m²

Prodaja, poslovni prostor, 116m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv.
Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana za lokal.
Pregrađen je gipsanim zidom na dva funkcionalna dela — jedan deo od 44m², a drugi od 72m².
Alu stolarija, odlična lokacija, pogodna za različite delatnosti (prodajni, kancelarijski ili uslužni prostor).
Prodaje se kao celina.
Uknjižen 1/1.

Novo naselje, Novi Sad

Kompas nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547766
Objavljeno
18.04.2026
Ažuriran
18.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

116m²

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1987.24 €

Učešće 46,104 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,118 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,416 €
Učešće
46,104 €
Ukupna kamata
83,790 €
Ukupno plaćanje
268,206 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

116m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Novo naselje

Prodaja, poslovni prostor, 37m², Novo naselje, Novi Sad

116,000 €

Novo naselje

1 soba 37
Prodaja, poslovni prostor, 37m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Novo naselje, Novi Sad

120,000 €

Novo naselje

2 sobe 0 43
Prodaja, dvosoban stan, 43m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Novo naselje, Novi Sad

133,900 €

Novo naselje

2 sobe 0 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje