494,400 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
494,400 € (575 €/m²)
860 m²
4 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 860m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

ID391 Agencija AURORA 369 daje u prodaju na odličnoj lokaciji u Veterniku, Novi Sad.

Izvanredan višenamenski poslovni prostor za trgovinsku I zanatsku delatnost, idealan za raznovrsne poslovne poduhvate i investitore. Objekat ukupne uknjižene površine 860 m², smešten na prostranoj parceli od 13 ari, nudi izuzetnu fleksibilnost. Prizemlje je prilagodljivo i pogodno za skladište, radionicu ili proizvodne aktivnosti. Sprat korisne površine 160 m2 je kompletno opremljen i uređen kao kancelarijski prostor, opremljen podnim grejanjem, klimatizacijom, kupatilom i dodatnim sanitarnim čvorom. Posebna prednost je prostrano dvorište od 500 m² sa obiljem parkinga ispred objekta. Pozicioniran na uglu dve ulice, plac omogućava pristup za kamione kroz velike kapije, olakšavajući logistiku. Blizina puta Novi Sad-Bačka Palanka osigurava odličnu povezanost i stratešku poziciju.
Sve je uknjiženo 1/1 i može da se kupuje na kredit.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite nas na: 06*/****-***
Agencija Aurora 369 nekretnine
Registarski broj posrednika 1971

Poštovani klijenti u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nekretnina i sa opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
532232
Objavljeno