894,450 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
894,450 € (1,339 €/m²)
668 m²
4 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 668m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prostran poslovni prostor u Novom Sadu – idealan za moderne kompanije i dinamične timove

Na odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od centra grada, prodaje se izuzetan poslovno‑kancelarijski prostor na prvom spratu stambeno‑poslovne zgrade novije gradnje. Prostor zauzima celu etažu, pružajući potpunu privatnost, fleksibilnost u organizaciji i mogućnost prilagođavanja različitim tipovima delatnosti.

Sa trenutnom ulaznom cenom, ovo je retka prilika da se obezbedi velika i funkcionalna poslovna celina po uslovima koji su dugoročno znatno povoljniji od plaćanja visokih mesečnih zakupa. Za firme koje planiraju stabilan rast, kupovina ovakvog prostora predstavlja racionalniju i finansijski održiviju odluku od višegodišnjeg iznajmljivanja.

Ključne karakteristike prostora

• 670 m² u sivoj fazi – idealna osnova za kreiranje rasporeda prema potrebama vaše firme

  • Ekskluzivna terasa cca 200 m² – pristup isključivo iz ovog prostora; pogodna za odmor zaposlenih, događaje ili dodatne sadržaje (nije uračunata u cenu i kvadraturu)

  • Privatna parking mesta u dvorištu zgrade – velika prednost za zaposlene i klijente

  • Više balkona i odlična prirodna osvetljenost – prijatno i produktivno radno okruženje

  • Izuzetna saobraćajna povezanost – brza veza sa svim delovima grada i neposredna blizina autoputa E‑75, što olakšava pristup klijentima i partnerima iz drugih gradova