128,750 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
128,750 € (2,012 €/m²)
64 m²

Prodaja, poslovni prostor, 64m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju ulišni lokal ukupne površine 64m2 (uknjiđen na 33m2) u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja.

Lokal se sastoji iz dve etaže, visokog prizemlja i suterenskog dela, cela predna strana lokala je u portalima, na gornjem nivou je kupatilo i opremljena kuhinja, oba nivoa su opet space.

Lokal trenutno ima zakupce, tako da je idealan kao investicija.

Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-***, 06*/****-***, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
466388
Objavljeno
06.09.2025
Ažuriran
21.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

64m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2011.72 €

Učešće 25,750 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
624 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
103,000 €
Učešće
25,750 €
Ukupna kamata
46,798 €
Ukupno plaćanje
149,798 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Kvadratura

64m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

133,900 €

Bulevar Oslobodjenja

1 soba 0 38
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

418,000 €

Bulevar Oslobodjenja

4 sobe 0 110
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije