1,280.000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 24
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 25
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 26
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 27
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 28
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 29
  • Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad - image 30
1,280.000 € (3,657 €/m²)
350 m²
7 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 350m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Kancelarijski prostor 350m Novi Sad, Pašićeva strogi centar I sp PRODAJE SE
Cena: 1.280.000,00 EUR
Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Namena prostora: Kancelarija
Kvadratura: 350m2
Nivo u zgradi: Sprat
Dodatne informacije
Pašićeva, Starija gradnja, Internet, Telefon, Klima

Tekst oglasa
Prodajemo kancelarijski prostor 350m u strogom centru Novog Sada, Pašićeva ulica na I spratu, komplet LUX sredjem sa 10 kamcelarija, odlično za velike firme, IT klmpanije, ordinacije ..TOP lokacija i pešačkoj zoni Novog Sada

Cena 1.28 Miliona E

Za više detalja pozovite agenta 06*/****-***

Bombyx Reg.217

Detalji o nekretnini

ID oglasa
466332
Objavljeno
06.09.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

350m²

Sobe

7

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3657.14 €

Učešće 256,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
6,205 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,024.000 €
Učešće
256,000 €
Ukupna kamata
465,257 €
Ukupno plaćanje
1,489.257 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

350m²

Struktura

7 Soba

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad

3,000 €

Centar

5 soba 3 kupatila 254
Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad

1,420.000 €

Centar

7 soba 0 352
Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad

279,500 €

Centar

3 sobe 0 96
Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Novi Sad

133,000 €

Centar

1 soba 0 35