577,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
577,000 € (2,228 €/m²)
259 m²
7 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 259m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor veličine 259m2 na Bulevaru Evrope. Više o budućnosti same lokacije govori to što je svetski gigant, preteča celokupne IT industrije IBM upravo za svoje sedište i razvojni centar odabrao Bulevar Evrope u Novom Sadu. Ceo prostor je koncipiran za potrebe IT sektora i srodnih delatnosti. Planski odradjena električna mreža, mreža optičikih kablova za sve provajdere, sistem grejanja,hladjenja i filtracije vazduha za svaku prostoriju.Uz prostor idu i 4 parking mesta koja nisu rezerevisana. Prostor je bez ulaganja, uknjižen i trenutno je pod zakupom, gde zakupac plaća 15e/m2, što je na mesečnom nivou 3.890eur. Prostor je za svaku preporuku kao buduća investicija, sa obzirom na ekspanziju i potražnju date lokacije.

Cena je 577.000 eur + PDV

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Igor Ćućuz, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 4456.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443372
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

259m²

Sobe

7

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2227.80 €

Učešće 115,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,797 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
461,600 €
Učešće
115,400 €
Ukupna kamata
209,729 €
Ukupno plaćanje
671,329 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Kvadratura

259m²

Struktura

7 Soba

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Evrope

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

103,000 €

Bulevar Evrope

1 soba 1 kupatilo 33
Stan in Bulevar Evrope

Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

188,700 €

Bulevar Evrope

4 sobe 0 96
Stan in Bulevar Evrope

Prodaja, četvorosoban stan, 70m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije