640,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
640,000 € (1,280 €/m²)
500 m²
8 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 500m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Poslovna Zgrada i Porodična Kuća

Porodična kuća i potpuno nov poslovni objekat smešten u jednoj od najpoznatih ulica na Južnom Telepu sa ukupnom površinom od 500m2 i prostranim dvorištem od 631m2.

Porodična kuća sa dve stambene jedinice sa savremenim dizajnom:
Prostrana porodična kuća površine 270m2 na zadnjem delu placa, izgrađena 2017. Godine
Komforan i prostran četvorosoban stan raspoređen na dve etaže
Jednosoban stan organizovan takođe na dve etaže
Savremeni dizajn i visokokvalitetni završni radovi

Poslovni objekat u dve etaže:
Novoizgrađen poslovni objekat površine 230m2 u dve etaže
Donji nivo sa kancelarijom, sanitarnim čvorom i open space prostorom
Gornja etaža prilagođena open space konceptu, iz jednog dela pruža se pogled na Frušku Goru
Opremljen fan coil ventilacionim sistemom za grejanje i hlađenje
Opremljen kamerama i sigurnosnim sistemom
Idealan za IT firmu, predstavništva, ordinacije ili sličnu delatnost

Plac sa frontom dužine 15m i kolskim ulazom.

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Igor Ćućuz, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 4456.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443168
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

500m²

Sobe

8

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1280.00 €