955,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
955,000 € (2,200 €/m²)
434 m²
7 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 434m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Kancelarijski prosror 434m Novi Sad Temerinska blizu III sp PANORAMA POGLED
Cena: 955.000,00 EUR
Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Namena prostora: Kancelarija
Kvadratura: 434m2
Nivo u zgradi: Sprat
Dodatne informacije
Temerinska, Novogradnja, Parking, garaža, Telefon, Klima

Tekst oglasa
Specijalna ponuda....

EKSKLUZIVAN KANCELARIJSKI prostor 434m za knjizenje u Novom Sadu, novogradnja na Salajci, blizu Temerinske ulice, prostor se nalazi na III spratu zgrade, u sirovom je stanju, kupac ga sam sredjuje po svojoj zelji i potrebi. Visina plafona je 7m, tako da lako moze da bude u dve etaze sa ukupno oko 750m ako je potrebno. Prostor je odmah useljiv, moze i na kredit, grejanje na gas. Odlično za velike firme, IT kompanije, razne ordinacije, projektantske kuće, razna predstavništva i sl.

Cena 2.200e/m + PDV

Razgledanje NON - STOP, ključ u agenciji

Ovlašćeni prodavac Bombyx Reg.217

Za više pozovite agenta 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
439264
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

434m²

Sobe

7

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2200.46 €

Učešće 191,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
764,000 €
Učešće
191,000 €
Ukupna kamata
347,126 €
Ukupno plaćanje
1,111.126 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Kvadratura

434m²

Struktura

7 Soba

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Parking garaža in Salajka

Prodaja, parking/garaža, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 72m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

185,400 €

Salajka

3 sobe 0 72
Kuća in Salajka

Prodaja, kuća, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

565,000 €

Salajka

10 soba 0 108
Prodaja, kuća, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije