260,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 24
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 25
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 26
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 27
  • Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 28
260,000 € (2,453 €/m²)
106 m²
4 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 106m², Sremski Karlovci, Novi Sad

Sremski Karlovci, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

EXTRA lux- Sremski Karlovci, strogi centar, prodaje se odličan Ugostiteljski Objekat, sa 2 kuhinje, velikom baštom, i terasom.
Objekat poseduje podrum koji je potpunu suv i isti se može takođe veoma lepo iskoristiti u tu svrhu.
Iventar je sav nov i veoma lepo i sa ukusom je upotrebljen.
Prem Urbanističkim planovima za Centar Sr. karlovce navedeni objekat se može i proširiti .t.j. Nadograditi sa još 1-2 etaže min., tako da je interesantan i kao investicija.
Može i kompezacija za neke stanove uz doplatu.
Inaće objekat se trenutno rentira... trenutna Renta objekta obezbešuje isplativost kupovine za 10 god, bez da se rade bilo kakva druga ulaganja.
kontakt:www.status-nekretnine.com A57-19643
ili na tel; 06*/****-*** Dančo lic. br. 322
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG.POSREDNIKA POD BR. 182)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
411597
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

106m²

Sobe

4

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2452.83 €

Učešće 52,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,260 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
208,000 €
Učešće
52,000 €
Ukupna kamata
94,505 €
Ukupno plaćanje
302,505 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad

Sremski Karlovci

Kvadratura

106m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Sremski Karlovci

Prodaja, trosoban stan, 97m², Sremski Karlovci, Novi Sad

159,000 €

Sremski Karlovci

3 sobe 0 97
Prodaja, trosoban stan, 97m², Sremski Karlovci, Novi Sad
Kuća in Sremski Karlovci

Prodaja, kuća, 100m², Sremski Karlovci, Novi Sad

180,000 €

Sremski Karlovci

5 soba 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Sremski Karlovci, Novi Sad
Kuća in Sremski Karlovci

Prodaja, kuća, 69m², Sremski Karlovci, Novi Sad

236,900 €

Sremski Karlovci

3 sobe 0 69
Prodaja, kuća, 69m², Sremski Karlovci, Novi Sad
Kuća in Sremski Karlovci