128,750 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad - image 21
128,750 € (2,044 €/m²)
63 m²

Prodaja, poslovni prostor, 63m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Ulični lokal 63m Novi Sad Kosančić Ivana PRODAJE SE
Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Namena prostora: Lokal
Kvadratura: 63m2
Nivo u zgradi: Visoko prizemlje
Dodatne informacije
Kosančić Ivana, Novogradnja

Tekst oglasa
Oglasavamo prodaju...

Novi Sad, Kosančić Ivana, ulični lokal 63m u dva nivoa, 30m u prizemlju i 33m u suterenu, prazan, odmah useljiv, uknjizn

Odličan za sve delatnosti...

Razgledanje Non Stop, ključ u agenciji, za više detalja pozovite agenta 06*/****-***

Bombyx Reg.217

Detalji o nekretnini

ID oglasa
401159
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

63m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2043.65 €

Učešće 25,750 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
624 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
103,000 €
Učešće
25,750 €
Ukupna kamata
46,798 €
Ukupno plaćanje
149,798 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Novi Sad

Sajmište

Kvadratura

63m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Sajmište

Prodaja, trosoban stan, 83m², Sajmište, Novi Sad

185,400 €

Sajmište

3 sobe 0 83
Prodaja, trosoban stan, 83m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Prodaja, trosoban stan, 73m², Sajmište, Novi Sad

144,200 €

Sajmište

3 sobe 0 73
Prodaja, trosoban stan, 73m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Prodaja, jednosoban stan, 19m², Sajmište, Novi Sad

49,450 €

Sajmište

1 soba 0 19
Prodaja, jednosoban stan, 19m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad

155,000 €

Sajmište

2 sobe 0 54