494,400 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
494,400 € (1,717 €/m²)
288 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 288m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajem renoviran i namešten poslovni prostor 288m2 na Grbavici. Prostor se nalazi u zgradi građenoj 2005.god. u prizemlju 80m2 i suterenu 208m2 , i ima dodatnih 20m2 u suterenu koji nisu uknjiženi. U prizemlju spoljna stolarija crna aluminijumska , veliki stakleni portali sa velikim izlogom. U prizemlju se nalazi jedna open space prostorija , jedno kupatilo i stepenište za donji deo. U suterenu se nalazi komplet nameštena kuhinja sa trpezarijskim stolom, dva toaleta, dve kancelarije i jedna velika open space prostorija. Ceo prostor je enterijerski moderno uređen i komplet namešten kancelarisjkim stolovima. Prostor klimatizovan, ima 3 klime. Urađena led rasveta u celom prostoru. Visina plafona 3,1m, industrijski plafon. Grejanje gradsko na radijatore. Prostor ima video nadzor i alarmni sisitem. U prizemlju postavljene rešetke radi bezbednosti koje se na automatiku podižu i spušataju. Grejanje na gas.U dvorištu zgrade moguće parkiranje, uglavnom dva parking mesta su slobodna.Na ulici je plava zona parkiranja, ima mogućnost zakupa prostora od Parking servisa , cena zakupa na godišnjem nivou je 800 eur po parking mestu. Poslovni prostor uknjižen 1/1 bez tereta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
259860
Objavljeno
27.06.2024
Ažuriran
21.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

288m²

Sobe

N/A

Kupatila

1