300,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad - image 6
300,000 € (980 €/m²)
306 m²

Prodaja, poslovni prostor, 306m², Bečej, Novi Sad

Bečej, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

BAČKO GRADIŠTE, 306m2, HALA (HLADNJAČA)

Prodaje se hala (hladnjača) u mestu Bačko Gradište uknjižene površine 306m2, a ukupne površine 500m2. Poseduje odličan prilaz do asfaltnog puta (izlazi na dve ulice - jedan pravac kretanja kamiona). Nalazi se svega 10tak kilometara od Bečeja, pored glavnog puta i 35km od Novog Sada. Površina zemljišta je 2786m2 koje se vodi kao građevinsko zemljište, što Vam omogućava da dodatnu izgradnju na parceli. Hala poseduje: prostor za prijem robe; aneks u kojem se nalazi kancelarija sa mokrim čvorom, kao i dva ulaza (muški i ženski) sa mokrim čvorovima - ulazak u hladnjaču; podhodnik iz kog se direktno ulazi u hladnjaču. Hladnjača se sastoji od tunela za brzo zamrzavanje robe kapaciteta 2t za 24h i 6 lager komora po 20t robe (ukupno 120t). Proizvodni prostor je površine 80m2, a pothladni prostor je 70m2. Odobrena snaga struje koja snabdeva hladnjaču iznosi 50KW (sa kojom hladnjača nesmetano funkcioniše). Postoji mogućnost izgradnje sopstvene trafostanice snage 150KW (ukoliko postoji potreba za proširenjem kapaciteta).

Cena 300.000eura + 3% posrednička naknada.

Za više informacija, možete nas kontaktirati na 06*/****-*** ili 06*/****-***, agencija za nekretnine "Šćepanović i saradnici", upisana u Registar posrednika pod brojem 1573, Maksima Gorkog 15, Novi Sad

ID oglasa: 42548.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
180064
Objavljeno
09.10.2023
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

306m²

Parametri nekretnine

Cena po m²: 980.39 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

306m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ŠN

Šćepanović Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Kuća in Bečej

Prodaja, kuća, 180m², Bečej, Novi Sad

57,000 €

Bečej

5 soba 1 kupatilo 180
Prodaja, kuća, 180m², Bečej, Novi Sad
Verifikovan Kuća in Bečej

Prodaja, kuća, 114m², Bečej, Novi Sad

64,000 €

Bečej

3 sobe 1 kupatilo 114
Prodaja, kuća, 114m², Bečej, Novi Sad
Poslovni prostor in Bečej

Prodaja, poslovni prostor, 1200m², Bečej, Novi Sad

2,500.000 €

Bečej

0 soba 1200
Prodaja, poslovni prostor, 1200m², Bečej, Novi Sad
Poslovni prostor in Bečej

Prodaja, poslovni prostor, 253m², Bečej, Novi Sad