70,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš - image 14
70,000 € (875 €/m²)
80 m²
2 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 80m², Staro groblje, Niš

Staro groblje, Niš Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se odličan lokal, na prometnoj lokaciji u blizini Starog groblja. Lokal je okrenut ka glavnoj ulici, što omogućava veliku vidljivost. Lokal je površine 80m2 i sastoji se od dve identične etaže od po 40m2. Etaže imaju posebne ulaze što ostavlja velike mogućnosti prilagođavanja lokala različitim namenama. Obe etaže se sastoje od jedne velike prostorije i toaleta. Na podovima u prizemlju su postavljene pločice dok je na spratu industrijski laminat. U lokalu je postavljena izolacija, promenjena stolarija, postavljen alarmni sistem. Grejanje u lokalu je preko kotla na struju, posebno za svaki sprat. Sprat je moguće preurediti i u stambeni ili kancelarijski prostor. Lokal je odlična investicija za izdavanje. Lokal je pogodan za veliki broj prodajnih delatnosti kao i delatnosti kancelarijskog tipa.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj 06*/****-***.

Hvala vam što ste izdvojili vreme i pogledali oglas. Za celokupnu našu ponudu posetite naš sajt.

Agencija za promet i izdavanje nepokretnosti MONOPOL NEKRETNINE doo Niš je upisana u registar posrednika pod brojem 1237.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
442029
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

80m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 875.00 €

Učešće 14,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
339 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
56,000 €
Učešće
14,000 €
Ukupna kamata
25,444 €
Ukupno plaćanje
81,444 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Monopol Nekretnine

Registarski broj

1237

Lokacija

Niš

Staro groblje

Kvadratura

80m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monopol Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Stan in Staro groblje

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Staro groblje, Niš

Na Upit

Staro groblje

2 sobe 1 kupatilo 47
Prodaja, dvosoban stan, 47m², Staro groblje, Niš
Stan in Staro groblje

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Staro groblje, Niš

71,000 €

Staro groblje

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Staro groblje, Niš
Kuća in Staro groblje

Prodaja, kuća, 121m², Staro groblje, Niš

148,000 €

Staro groblje

4 sobe 2 kupatila 121
Prodaja, kuća, 121m², Staro groblje, Niš