450,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš - image 13
450,000 € (1,500 €/m²)
300 m²

Prodaja, poslovni prostor, 300m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju poslovno-stambeni objekat u novogradnji u mirnom delu grada u naselju Čalije. Površine je 300m2, spratnosti Po+P+2+krovna terasa. U prizemlju se nalazi hodnik, tri prostorije i toalet. Prvi i drugi sprat su indentične strukture i sastoje se od hodnika, dve prostorije i toaleta, na krovu se nalazi prelepa terasa. Prostor takođe ima i podrumske prostorije. Zgrada se gradi od najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala, funkcionalna, moderna,da zadovolji i najzahtevnije kupce. Kupovinom u početnoj fazi novi vlasnik može da adaptira prostor shodno svojim potrebama. Postoji još jedna kuća identične strukture i nudi se opcija poslovno-stambenog prostora od 600m2 mogućnost korišćenja u različite svrhe, kako za kancelarijski prostor namenjen IT sektoru, tako i za bolnice, obdaništa ili nešto drugo. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
299984
Objavljeno
19.10.2024
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

300m²

Sobe

0

Kupatila

0

Agencija

Proagent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1500.00 €