160,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija - image 12
160,000 € (1,600 €/m²)
100 m²

Prodaja, poslovni prostor, 100m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax vam predstavlja odličan poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu. Nalazi se na Bulevaru dr Zorana Đinđića. Korisna površina prostora je 100m2, sastoji se od dve etaže (prizemlje i sprat), a u osnovi je 70m2. Grejanje je na struju, prostor je klimatizovan. Ovaj prostor je odlična investicija, idealan za poslovne firme, kafiće, banke, medicinske ordinacije i sl. Pruža mnogo mogućnosti za adaptaciju i personalizaciju. Svojina je privatna 1/1.

Kontakt za više informacije i zakazivanje gledanja poslovnog prostora: 06*/****-***.
Agent: Miloš Stajić

Detalji o nekretnini

ID oglasa
200439
Objavljeno
05.12.2023
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

100m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1600.00 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

100m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

78,000 €

Pantelej

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš

133,250 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš
Parking garaža in Palilula

Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš

14,500 €

Palilula

20
Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 106m², Medijana, Niš

241,000 €

Medijana

3 sobe 1 kupatilo 106