18,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina - image 10
18,000 € (900 €/m²)
20 m²

Prodaja, poslovni prostor, 20m², Kajsijar, Jagodina

Kajsijar, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Poslovni objekat idealan za trgovinu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
440536
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
14.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

20m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Godina izgradnje

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 900.00 €

Učešće 3,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
87 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
14,400 €
Učešće
3,600 €
Ukupna kamata
6,543 €
Ukupno plaćanje
20,943 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

20m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kajsijar

Prodaja, kuća, 181m², Kajsijar, Jagodina

206,000 €

Kajsijar

6 soba 0 181
Prodaja, kuća, 181m², Kajsijar, Jagodina
Stan in Kajsijar

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Kajsijar, Jagodina

85,000 €

Kajsijar

2 sobe 0 58
Prodaja, dvosoban stan, 58m², Kajsijar, Jagodina
Stan in Kajsijar

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kajsijar, Jagodina

49,000 €

Kajsijar

1 soba 0 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kajsijar, Jagodina
Kuća in Kajsijar

Prodaja, kuća, 181m², Kajsijar, Jagodina

206,000 €

Kajsijar

0 181
Prodaja, kuća, 181m², Kajsijar, Jagodina