135,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina - image 8
135,000 € (338 €/m²)
400 m²
2 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 400m², Ribare, Jagodina

Ribare, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala je u odličnom stanju, bez srednjih stubova, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Objekat ima prostran izlog i kancelarijski prostor. Ovo je izuzetna prilika za investiciju!
Postoji mogućnost i iznajmljivanja. Cena po dogovoru.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
403719
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

400m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Godina izgradnje

2005

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 337.50 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

400m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Ribare

Prodaja, plac, 4015m², Ribare, Jagodina

15,500 €

Ribare

4015
Prodaja, plac, 4015m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Prodaja, kuća, 75m², Ribare, Jagodina

59,500 €

Ribare

2 sobe 0 75
Prodaja, kuća, 75m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Prodaja, kuća, 113m², Ribare, Jagodina

170,000 €

Ribare

2 sobe 0 113
Prodaja, kuća, 113m², Ribare, Jagodina
Zemljište in Ribare

Prodaja, plac, 700m², Ribare, Jagodina

18,000 €

Ribare

700
Prodaja, plac, 700m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Prodaja, kuća, 117m², Ribare, Jagodina