179,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 13
179,000 € (3,315 €/m²)
54 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 54m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se lokal u prizemlju četvorospratne zgrade, površine 51 m² (izmereno 54 m²). Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti – kancelariju, ordinaciju, salon, prodavnicu i slično. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Karađorđev park, poznatom po odličnoj povezanosti, velikom protoku ljudi i neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, brojnih kafića, restorana i poslovnih sadržaja. Odlična investicija kako za sopstveni posao, tako i za izdavanje. Uknjižen kao stan. Za svaku preporuku! ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558770
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

54m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3314.81 €

Učešće 35,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
868 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
143,200 €
Učešće
35,800 €
Ukupna kamata
65,063 €
Ukupno plaćanje
208,263 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kljuc BG Nekretnine

Registarski broj

907

Lokacija

Vračar Sve Podlokacije

Vračar Hram

Kvadratura

54m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kljuc BG Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Vračar Hram

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

149,000 €

Vračar Hram

1 soba 1 kupatilo 29
Stan in Vračar Hram

Prodaja, trosoban stan, 93m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

93 €

Vračar Hram

3 sobe 1 kupatilo 93
Stan in Vračar Hram

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

225,000 €

Vračar Hram

2 sobe 0 46