270,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije - image 7
270,000 € (1,500 €/m²)
180 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 180m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Poslovni prostor od 180m2, open space, na dva nivoa, visoko+nisko prizemlje. Upisano u katastar- 127m2. Ostatak kvadrature predat za upis prava svojine.

Poslovni prostor u strogom centru Zemuna u neposrednoj blizini Glavne i Bežanijskae ulice.
Prostor je u ,,open space,, konceptu na dva nivoa, VPR+NPR. Nalazi se u sivoj fazi i moguća je adaptacija po želji kupca, takođe je moguće otvaranje još prozora.
Svaki nivo poseduje poseban ulaz. Mogućnost dogradnje potkrovlja, bilo kao stambenog ili poslovnog prostora.

Kontakt Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550759
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

180m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1500.00 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Mis3a Construction

Registarski broj

1308

Lokacija

Zemun Sve Podlokacije

Zemun Centar

Kvadratura

180m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MC

Mis3a Construction

Slične nekretnine

Stan in Zemun Centar

Prodaja, stan, 116m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

371,200 €

Zemun Centar

5 soba 1 kupatilo 116
Prodaja, stan, 116m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije
Stan in Zemun Centar

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

400,000 €

Zemun Centar

4 sobe 1 kupatilo 110
Stan in Zemun Centar

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije