425,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 16
425,000 € (4,167 €/m²)
102 m²
3 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 102m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se lokal na Vračaru u neposrednoj blizini Karađorđevog parka, ispred lokala je izuzetno velika frekvencija pešaka koji koriste mnogobrojne okolne autobuske linije na stajalištima " Franša Deperea " ( preko puta restorana Franš ).

Izlog je širine 9,5m i izuzetno privlači pažnju mnogobrojnih prolaznika.

U jednom nivo, nivou ulice lokal ima 102m2 na koliko je i uknjižen.

Postoji i prostor od 43m2 u suterenu koji je poptuno renoviran, može se koristiti za stanovanje, kao poslovni prostor ili magacinski. Može se i direktno iz lokala ući iz njega ali u ovom trenutku nije predmet prodaje ali može biti ako bi kupac imao potrebu i za tim prostorom.

Prostor je open space 102m2 sa lakom adaptibilnošću u više prostorija I ima dva mokra čvora u prizemlju.

U suterenskom prostoru ima više manjih prostorija i jedan mokri čvor.

Ceo lokal uključujući suterenski prostor je kompletno je renoviran, struja visoke jačine (62,5A), kompletne elektro i vodovodne instalacije, instalirana i sprovedena na krov zgrade profesionalna ugostiteljska ventilacija, postavljena italijanska keramika ( čeka se ugradnja sanitarija ). U lokalu je potrebno jedino privođenje nameni delatnosti kupca.

Ovaj lokal je idealna prilika za razne delatnosti uključujući klinike, beauty centre, maloprodajne objekte, ugostiteljske objekte kao i razne druge namene takođe i kao odlična investicija za rentiranje.