298,650 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 240m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 240m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 240m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 240m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
298,650 € (1,244 €/m²)
240 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 240m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Poslovni prostor od 190m2 + kancelarijski/stambeni prostor od 50m2 pogodan za delatnost trgovine.

Pristup prostoru je direktno sa ulice, karakterišu ga sa visoki plafoni i staklene površine, te je veoma svetao.

Izuzetno pogodno za firme koje imaju potrebu za magacinskim uz kancelarijski prostor (veleprodaje zdrave hrane ili hrane za kućne ljubimce).

Prostor je pogodan i za uslužne delatnosti poput ordinacija, laboratorija, salona i slično.

Postoji mogućnost prilagođavanja prostora potencijalnim kupcima, s'obzirom da je moguće urediti ga po potrebi.

Parking prostor je predviđen tačno ispred ulaza u poslovni prostor/magacin.

Zgrada poseduje interfon i video nadzor.

Navedena cena je bez PDV-a.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
475560
Objavljeno
02.10.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

240m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1244.38 €

Učešće 59,730 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,448 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
238,920 €
Učešće
59,730 €
Ukupna kamata
108,554 €
Ukupno plaćanje
347,474 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

240m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Lion

Prodaja, trosoban stan, 94m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije

352,000 €

Lion

3 sobe 2 kupatila 94
Stan in Bulbulder

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije

275,600 €

Bulbulder

2 sobe 0 83
Verifikovan Kuća in Cvetkova Pijaca

Prodaja, kuća, 45m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije

Na Upit