299,000 €
299,000 € (332 €/m²)
900 m²

Prodaja, plac, 900m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju plac u centru Vrnjacke Banje.Dozvoljena gradnja 800m2 po informaciji o lokaciji.
Za sve ostale informacije o predmetnoj lokaciji zainteresovani mogu dobiti pozivanjem agencijskog broja telefona. Posrednička naknada 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
223411
Objavljeno
04.03.2024
Ažuriran
18.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

900m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 332.22 €

Učešće 59,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,450 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
239,200 €
Učešće
59,800 €
Ukupna kamata
108,681 €
Ukupno plaćanje
347,881 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Grujić Nekretnine

Registarski broj

1528

Lokacija

Vrnjačka Banja

Centar

Kvadratura

900m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Grujić Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 45m², Centar, Vrnjačka Banja

135,000 €

Centar

45
Prodaja, poslovni prostor, 45m², Centar, Vrnjačka Banja
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 65m², Centar, Vrnjačka Banja

195,000 €

Centar

65
Prodaja, poslovni prostor, 65m², Centar, Vrnjačka Banja
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 500m², Centar, Vrnjačka Banja

1,150.000 €

Centar

500
Prodaja, poslovni prostor, 500m², Centar, Vrnjačka Banja
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Vrnjačka Banja