3,000 €
3,000 € (1 €/m²)
4750 m²

Prodaja, plac, 4750m², Vranjska Banja, Srbija

Vranjska Banja, Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju više parcela na različitim lokacijama ukupne P- 4750m2 u selu Izumno/Vranjske banje.

CENA za sve : 3.000 EVRA

Rg.br 848
*Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, vec približnu lokaciju nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona:

06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***
ili lično u agenciji u ul.
IVE LOLE RIBARA 13/1 u Vranju
!!! KUPAC NE PLAĆA USLUGE AGENCIJE !!!

Razgledanje nekretnine je dostupno svakom zainteresovanom klijentu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
414936
Objavljeno
25.06.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4750m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 0.63 €

Učešće 600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
15 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,400 €
Učešće
600 €
Ukupna kamata
1,090 €
Ukupno plaćanje
3,490 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

4750m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Vranjska Banja

Prodaja, plac, 1400m², Vranjska Banja, Srbija

24,600 €

Vranjska Banja

1400
Prodaja, plac, 1400m², Vranjska Banja, Srbija
Kuća in Vranjska Banja

Prodaja, kuća, 500m², Vranjska Banja, Srbija

60,000 €

Vranjska Banja

8 soba 0 500
Prodaja, kuća, 500m², Vranjska Banja, Srbija
Premium Zemljište in Tometino Polje

Prodaja, plac, 1000m², Tometino Polje, Požega

16,000 €

Tometino Polje

1000
Prodaja, plac, 1000m², Tometino Polje, Požega
Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd