10,000 €
  • Prodaja, plac, 965m², Adaševci, Šid - image 1
  • Prodaja, plac, 965m², Adaševci, Šid - image 2
  • Prodaja, plac, 965m², Adaševci, Šid - image 3
  • Prodaja, plac, 965m², Adaševci, Šid - image 4
10,000 € (10 €/m²)
965 m²

Prodaja, plac, 965m², Adaševci, Šid

Adaševci, Šid Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju plac u Moroviću, površine 9,65 ari, u ulici Šidska, 100 m od reke Bosut. Pored placa prolazi asfaltni put, struja, voda,na istom dozvoljeno građenje. Za dodatne informacije pozvati na broj telefona.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557118
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

965m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 10.36 €

Učešće 2,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
48 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
8,000 €
Učešće
2,000 €
Ukupna kamata
3,635 €
Ukupno plaćanje
11,635 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview
ŽŽ

Živko Živko

Slične nekretnine

Verifikovan Stan in Adaševci

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Adaševci, Šid

25,000 €

Adaševci

2 sobe 1 kupatilo 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Adaševci, Šid
Kuća in Adaševci

Prodaja, kuća, 291m², Adaševci, Šid

Na Upit

Adaševci

4 sobe 2 kupatila 291
Prodaja, kuća, 291m², Adaševci, Šid
Zemljište in Adaševci

Prodaja, plac, 1500m², Adaševci, Šid

17,000 €

Adaševci

1500
Prodaja, plac, 1500m², Adaševci, Šid
Zemljište in Adaševci

Prodaja, plac, 750m², Adaševci, Šid

9,500 €

Adaševci

750
Prodaja, plac, 750m², Adaševci, Šid
Stan in Vračar

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Vračar, Šid

315,000 €

Vračar

2 sobe 0 84
Prodaja, dvosoban stan, 84m², Vračar, Šid
Stan in Vračar

Prodaja, trosoban stan, 60m², Vračar, Šid

168,000 €

Vračar

3 sobe 0 60
Prodaja, trosoban stan, 60m², Vračar, Šid
Kuća in Berkasovo

Prodaja, kuća, 30m², Berkasovo, Šid

7,200 €

Berkasovo

1 soba 1 kupatilo 30
Prodaja, kuća, 30m², Berkasovo, Šid