45,000 €
  • Prodaja, plac, 2291m², Vojlovica, Pančevo - image 1
  • Prodaja, plac, 2291m², Vojlovica, Pančevo - image 2
  • Prodaja, plac, 2291m², Vojlovica, Pančevo - image 3
  • Prodaja, plac, 2291m², Vojlovica, Pančevo - image 4
45,000 € (20 €/m²)
2291 m²

Prodaja, plac, 2291m², Vojlovica, Pančevo

Vojlovica, Pančevo Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju plac od 22,91 ari

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549134
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
23.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2291m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 19.64 €

Učešće 9,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
218 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
36,000 €
Učešće
9,000 €
Ukupna kamata
16,357 €
Ukupno plaćanje
52,357 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2291m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PN

Perfekt Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Vojlovica

Prodaja, kuća, 188m², Vojlovica, Pančevo

350,000 €

Vojlovica

1 soba 1 kupatilo 188
Prodaja, kuća, 188m², Vojlovica, Pančevo
Kuća in Vojlovica

Prodaja, kuća, 139m², Vojlovica, Pančevo

190,000 €

Vojlovica

3 sobe 0 139
Prodaja, kuća, 139m², Vojlovica, Pančevo
Kuća in Vojlovica

Prodaja, kuća, 170m², Vojlovica, Pančevo

888,000 €

Vojlovica

3 sobe 0 170
Prodaja, kuća, 170m², Vojlovica, Pančevo
Poslovni prostor in Vojlovica

Prodaja, poslovni prostor, 382m², Vojlovica, Pančevo

270,000 €

Vojlovica

382
Prodaja, poslovni prostor, 382m², Vojlovica, Pančevo