72,100 €
  • Prodaja, plac, 500m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, plac, 500m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, plac, 500m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, plac, 500m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
72,100 € (144 €/m²)
500 m²

Prodaja, plac, 500m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaja placeva Veternik Novi Sad – na odličnoj i mirnoj lokaciji u Veterniku, izdvajamo ravan građevinski plac od 500m2, idealan kako za investitore, tako i za ličnu gradnju.

Plac se nalazi u mirnom okruženju sa nekoliko kuća, što pruža privatnost i prijatan životni ambijent.

Osnovne karakteristike:

površina parcele 500m2
frontaž 28 metara
građevinsko zemljište
uknjiženo 1/1
moguća podela na dve parcele

Građevinski i investicioni potencijal:

dozvoljena spratnost: Pr+S+Pk (prizemlje + sprat + potkrovlje)
40% izgrađenosti
mogućnost izgradnje do 8 stambenih jedinica (4 stana + 4 garaže po projektu)

Infrastruktura:

gas ispred parcele
asfaltni put udaljen oko 50m
voda i struja dostupni u ulici

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za investitore u oblasti prodaje zemljišta u Novom Sadu, kao i za sve koji traže parcelu za izgradnju porodične kuće ili manjeg stambenog objekta.

Moguća zamena po dogovoru.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Kompas Nekretnine - Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550827
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

500m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 144.20 €

Učešće 14,420 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
350 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
57,680 €
Učešće
14,420 €
Ukupna kamata
26,207 €
Ukupno plaćanje
83,887 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik

Kvadratura

500m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Veternik

Prodaja, četvorosoban stan, 80m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

163,000 €

Veternik

4 sobe 0 80
Stan in Veternik

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

2 sobe 0 50
Stan in Veternik

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

1 soba 1 kupatilo 50