103,000 €
  • Prodaja, plac, 475m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, plac, 475m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
103,000 € (217 €/m²)
475 m²

Prodaja, plac, 475m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina.
Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija.

Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom.
Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija) je dovedena ispred same parcele.
Gasovod je na putu, a u narednom periodu očekuje se i završetak asfalta do placa.

Cena nije fiksna i vlasnik je otvoren za pregovore.

Zemljište je uknjiženo 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi.
Poseduje lokacijsku dozvolu i vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.
Urađen je i projekat kuce od 105 kvadratnih metara.
Dozvoljena je gradnja do 8 spratova, što otvara mogućnosti i za veće projekte.

U neposrednoj okolini nalaze se isključivo nove kuće, a planirana je i izgradnja škole i vrtića u okviru novog koridora. Cela ulica se redovno čisti zimi, a lokacija je veoma mirna i dobro povezana sa svim delovima Novog Sada.

Ključne prednosti:
- Ravan i ograđen plac
- Kompletna infrastruktura ispred parcele
- Uknjiženo 1/1 bez tereta
- Mirna lokacija sa novim objektima u okolini

---

Agencijska provizija uračunata u cenu.
Kompas Nekretnine - vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550817
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

475m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine