144,000 €
  • Prodaja, plac, 1735m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 1
  • Prodaja, plac, 1735m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 2
  • Prodaja, plac, 1735m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 3
  • Prodaja, plac, 1735m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 4
144,000 € (83 €/m²)
1735 m²

Prodaja, plac, 1735m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju uknjižen plac u Sremskoj Kamenici, naselje Popovica.

Površina placa iznosi 1735 m². Plac je potpuno spreman za gradnju – poseduje priključke za struju i vodu, kao i građevinsku dozvolu sa prijavljenim početkom radova (02/2028).

Uz plac dolazi i gotov projekat za porodičnu kuću površine 170 m², koji je moguće prilagoditi prema sopstvenim željama.

Nalazi se na idealnoj, sunčanoj strani, što ga čini odličnim izborom za miran porodični život ili investiciju. Pristup placu je obezbeđen asfaltiranim putem.
Uknjižen 1/1 bez tereta.
Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541571
Objavljeno
05.04.2026
Ažuriran
05.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1735m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 83.00 €

Učešće 28,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
698 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
115,200 €
Učešće
28,800 €
Ukupna kamata
52,341 €
Ukupno plaćanje
167,541 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Petrovaradin

Sremska Kamenica

Kvadratura

1735m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

398,000 €

Sremska Kamenica

3 sobe 0 134
Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

1,090.000 €

Sremska Kamenica

6 soba 0 400
Prodaja, kuća, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Zemljište in Sremska Kamenica

Prodaja, plac, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Prodaja, plac, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin