145,000 €
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 1
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 2
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 3
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 4
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 5
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 6
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 7
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 8
  • Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin - image 9
145,000 € (186 €/m²)
778 m²

Prodaja, plac, 778m², Bocke, Petrovaradin

Bocke, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam plac na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada.

Ekskluzivna ponuda! Plac se nalazi u Sremskoj Kamenici, na pristupačnoj i atraktivnoj lokaciji do koje se dolazi novim asfaltiranim putem.

Udaljen svega 2min vožnje od novog mosta (900 metara) , odlična pozicija zbog blizine grada i povezanosti sa budućim koridorom i autoputevima.

Sva infrastruktura nalazi se kod placa (struja, gradska voda, gradska kanalizacija, gas, internet, kablovska)

Front placa je 16 metara.

Uknjižen 1/1 na vlasnika.

Za dodatne informacije pozovite:

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju.

ID oglasa: 50341.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541171
Objavljeno
03.04.2026
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

778m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 186.38 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ELIT nekretnine

Registarski broj

1735

Lokacija

Petrovaradin

Bocke

Kvadratura

778m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ELIT nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Bocke

Prodaja, kuća, 204m², Bocke, Petrovaradin

450,000 €

Bocke

5 soba 3 kupatila 204
Prodaja, kuća, 204m², Bocke, Petrovaradin
Zemljište in Bocke

Prodaja, plac, 1710m², Bocke, Petrovaradin

199,000 €

Bocke

1710
Prodaja, plac, 1710m², Bocke, Petrovaradin
Kuća in Bocke

Prodaja, kuća, 122m², Bocke, Petrovaradin

216,300 €

Bocke

6 soba 0 122
Prodaja, kuća, 122m², Bocke, Petrovaradin
Kuća in Bocke

Prodaja, kuća, 242m², Bocke, Petrovaradin

1,200.000 €

Bocke

5 soba 242
Prodaja, kuća, 242m², Bocke, Petrovaradin
Kuća in Bocke

Prodaja, kuća, 123m², Bocke, Petrovaradin