49,000 €
  • Prodaja, plac, 750m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, plac, 750m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
49,000 € (65 €/m²)
750 m²

Prodaja, plac, 750m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije

Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se gradjevinski stambeno - poslovni plac u Rumenci, 750 m2 izlazi na dve ulice, ispred placa je sva infrastruktura; struja, voda , kanalizacija, asfalt..
Front 12m, dubina 63m .
Izgradjenost 40%, prizemlje +sprat+potkrovlje.
Cena je 49 000 evra.
Sve infona broj tel. 069-7-888-03 i

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525461
Objavljeno
21.02.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

750m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 65.33 €

Učešće 9,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
238 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
39,200 €
Učešće
9,800 €
Ukupna kamata
17,811 €
Ukupno plaćanje
57,011 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

AS1 Nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Rumenka

Kvadratura

750m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TV

AS1 Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Rumenka

Prodaja, kuća, 197m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije

270,000 €

Rumenka

5 soba 2 kupatila 197
Prodaja, kuća, 197m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Rumenka

Prodaja, kuća, 145m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije

203,999 €

Rumenka

4 sobe 0 145
Prodaja, kuća, 145m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Rumenka

Prodaja, plac, 484m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije

55,000 €

Rumenka

484
Prodaja, plac, 484m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Rumenka

Prodaja, plac, 5640m², Rumenka, Novi Sad Sve Podlokacije