340,000 €
340,000 € (553 €/m²)
615 m²

Prodaja, plac, 615m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju građevinsko zemljište na Južnom Telepu, u mirnoj i urbanoj ulici pogodnoj za porodično stanovanje. Ukupna površina iznosi 615 m², formirana sabiranjem više parcela. Front je cca 15 m, zemljište je isparcelisano, poseduje gas, a vlasništvo je čisto – jedan vlasnik.

Dozvoljena je gradnja P+1+Pk, što pruža odlične mogućnosti za budući objekat.

Za sve dodatne informacije pozvati.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
519475
Objavljeno
05.02.2026
Ažuriran
05.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

615m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 552.85 €

Učešće 68,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,648 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
272,000 €
Učešće
68,000 €
Ukupna kamata
123,584 €
Ukupno plaćanje
395,584 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

PS Properties Novi Sad

Registarski broj

1960

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

615m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PS Properties Novi Sad

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

136,790 €

Telep

1 soba 0 40
Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

129,800 €

Telep

1 soba 0 42
Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 soba 0 39
Stan in Telep