30,000 €
30,000 € (13 €/m²)
2300 m²

Prodaja, plac, 2300m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se plac u Malči ukupne površine 22,5ari (sastoji se iz tri placa). Sa 12ari građevinskog zemljišta, imate dovoljno prostora za izgradnju kuće ili vikendice, dok ostatak može biti iskorišćen za poljoprivredne svrhe ili kao vrt. Udaljenost od asfaltnog puta od 100 metara može biti prednost, jer Vam pruža mir i privatnost. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
334715
Objavljeno
01.02.2025
Ažuriran
14.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2300m²

Agencija

Proagent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 13.04 €

Učešće 6,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
145 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
24,000 €
Učešće
6,000 €
Ukupna kamata
10,904 €
Ukupno plaćanje
34,904 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Proagent

Registarski broj

940

Lokacija

Niš

Pantelej

Kvadratura

2300m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Proagent

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Pantelej, Niš

125,000 €

Pantelej

2 sobe 0 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pantelej, Niš

98,750 €

Pantelej

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pantelej, Niš

82,070 €

Pantelej

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pantelej, Niš

106,920 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pantelej, Niš