132,000 €
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija - image 6
132,000 € (26 €/m²)
5100 m²

Prodaja, plac, 5100m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax vam nudi plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 51A, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš - Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 53m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko 96m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih objekata i sl.

Za sve dodatne informacije pozovite na 06*/****-*** 
Agent: Dušan Milenković

Detalji o nekretnini

ID oglasa
186172
Objavljeno
21.10.2023
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5100m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 25.88 €

Učešće 26,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
640 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
105,600 €
Učešće
26,400 €
Ukupna kamata
47,980 €
Ukupno plaćanje
153,580 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

5100m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, trosoban stan, 92m², Pantelej, Niš

140,000 €

Pantelej

3 sobe 1 kupatilo 92
Prodaja, trosoban stan, 92m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

78,000 €

Pantelej

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš

133,250 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš
Parking garaža in Palilula

Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš

14,500 €

Palilula

20
Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš