35,000 €
  • Prodaja, plac, 1334m², Jagodina, Srbija - image 1
  • Prodaja, plac, 1334m², Jagodina, Srbija - image 2
35,000 € (26 €/m²)
1334 m²

Prodaja, plac, 1334m², Jagodina, Srbija

Jagodina, Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.

Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu.

Lokacija je izuzetno povoljna – samo par minuta od centra grada, idealna za izgradnju porodične kuće ili investicioni objekat.

Uredna dokumentacija.

064/8-/8-/8-222-441

Detalji o nekretnini

ID oglasa
517931
Objavljeno
01.02.2026
Ažuriran
25.03.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1334m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 26.24 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1334m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Aqua park

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Aqua park, Jagodina

83,000 €

Aqua park

2 sobe 0 57
Prodaja, dvosoban stan, 57m², Aqua park, Jagodina
Kuća in Dragocvet

Prodaja, kuća, 93m², Dragocvet, Jagodina

37,000 €

Dragocvet

3 sobe 0 93
Prodaja, kuća, 93m², Dragocvet, Jagodina
Stan in Aqua park

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Aqua park, Jagodina

58,000 €

Aqua park

1 soba 0 29
Prodaja, jednosoban stan, 29m², Aqua park, Jagodina
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 28m², Centar, Jagodina

35,000 €

Centar