15,000 €
15,000 € (15 €/m²)
1000 m²

Prodaja, plac, 1000m², Jagodina, Srbija

Jagodina, Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se građevinsko zemljište kod Gramata, površine 11 ari. Na placu je voćnjak i baraka za alat
Ima tehnička voda, nema struje.
Cena 15000 e
Za više informacija pozvati

06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
440392
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1000m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 15.00 €

Učešće 3,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
73 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
12,000 €
Učešće
3,000 €
Ukupna kamata
5,452 €
Ukupno plaćanje
17,452 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1000m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Jagodina

Prodaja, plac, 646m², Jagodina, Srbija

8,400 €

Jagodina

646
Prodaja, plac, 646m², Jagodina, Srbija
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina

60,000 €

Centar

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina
Zemljište in Deonica

Prodaja, plac, 5241m², Deonica, Jagodina

17,000 €

Deonica

5241
Prodaja, plac, 5241m², Deonica, Jagodina
Zemljište in Deonica

Prodaja, plac, 2785m², Deonica, Jagodina

15,000 €

Deonica

2785
Prodaja, plac, 2785m², Deonica, Jagodina
Kuća in Ribare