50,000 €
  • Prodaja, plac, 2600m², Novi Slankamen, Inđija - image 1
  • Prodaja, plac, 2600m², Novi Slankamen, Inđija - image 2
  • Prodaja, plac, 2600m², Novi Slankamen, Inđija - image 3
  • Prodaja, plac, 2600m², Novi Slankamen, Inđija - image 4
50,000 € (19 €/m²)
2600 m²

Prodaja, plac, 2600m², Novi Slankamen, Inđija

Novi Slankamen, Inđija Srbija

Opis nekretnine

građevinsko zemljište, 26a

Lokacijski parcela se nalazi na oko 1500 metara od Vinarije Šapat u blizini novoizgrađenog kompleksa apartmana "Grof Ludvig" je plac koji Vam nudimo u površini od 21,87 ari. Kako je teren u tom delu brdovit, plac koji nudimo je na jednom od uzvišenja, sa odličnom pozicijom za kuću - vikendicu. Fantastičan pogled na reku Dunav upotpunjuje okruženost zelenilom i mirnim okruženjem.

U prilici smo da Vam ponudimo zemljište koje se vodi kao građevinsko, izvan građevinskog područja, kultura vinograd. Plac je u mirnom i lepom delu Slankamenačkih Vinograda, idealan za odmor, raskrčen od rastinja, lako je prići istom i videti njegove granice, koje je nedavno postavio nadležni geometar. Teren je u blagom padu, sa delom placa koja je u zaravni. Mir, tišina i divan pogled su samo neke od prednosti.

Lokacija pruža potpuni mir i privatnost, daleko od gradske gužve, a opet dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. Savršeno mesto za beg od svakodnevice i uživanje u prirodnom ambijentu tokom cele godine.

Uz parcelu od 21,87ari je i parcela od 4,14ari što čini ukupnu površinu od 26ari.

Agent prodaje: Bojan Kalinić 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559363
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2600m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 19.23 €

Učešće 10,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
242 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
40,000 €
Učešće
10,000 €
Ukupna kamata
18,174 €
Ukupno plaćanje
58,174 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2600m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Galerija Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Novi Slankamen

Prodaja, kuća, 70m², Novi Slankamen, Inđija

50,000 €

Novi Slankamen

1 soba 1 kupatilo 70
Prodaja, kuća, 70m², Novi Slankamen, Inđija
Zemljište in Novi Slankamen

Prodaja, plac, 5700m², Novi Slankamen, Inđija

42,500 €

Novi Slankamen

5700
Prodaja, plac, 5700m², Novi Slankamen, Inđija
Kuća in Novi Slankamen

Prodaja, kuća, 131m², Novi Slankamen, Inđija

309,000 €

Novi Slankamen

4 sobe 0 131
Prodaja, kuća, 131m², Novi Slankamen, Inđija
Kuća in Novi Slankamen

Prodaja, kuća, 91m², Novi Slankamen, Inđija