83,000 €
83,000 € (119 €/m²)
700 m²

Prodaja, plac, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Plac na odličnoj lokaciji , kako za stanovanje tako i za biznis. Pravilnog oblika , zapadne orijentacije, gradsko gradjevinsko zemljište, dozvoljena gradnja. Asfalt , struja, voda . Mogućnost kupovine 12 ari. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 06*/****-*** 06*/****-*** Smilja Stojanović 0/0 Bulevar patrijarha Germana

Detalji o nekretnini

ID oglasa
62946
Objavljeno
14.07.2022
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

700m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 118.57 €

Učešće 16,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
402 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
66,400 €
Učešće
16,600 €
Ukupna kamata
30,169 €
Ukupno plaćanje
96,569 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

700m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Art Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

149,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

1200
Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, stan, 129m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

220,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

5 soba 0 129
Prodaja, stan, 129m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Trošarina

Prodaja, trosoban stan, 90m², Trošarina, Voždovac Sve Podlokacije

327,000 €

Trošarina

3 sobe 1 kupatilo 90