80,000 €
  • Prodaja, plac, 2059m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, plac, 2059m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, plac, 2059m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije - image 3
80,000 € (39 €/m²)
2059 m²

Prodaja, plac, 2059m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju plac u Krnjači, pravilnog oblika, smešten u naselju za individualnu gradnju, u blizini Zrenjaninskog puta.

Širina placa, frontalnog dela ka ulici je oko 30m, pored placa i asfalta se nalaze elekto i vodovodni vodovi što omogućava laku dostupnost i priključivanja.

Nedaleko od placa se nalaze neophodni sadržaji za svakodnevno funkcionisanje, škola, vrtić, prodavnice i slično.

Postupak geodetskog omeđavanja parcela je u toku.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560687
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2059m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 38.85 €

Učešće 16,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
388 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
64,000 €
Učešće
16,000 €
Ukupna kamata
29,079 €
Ukupno plaćanje
93,079 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Palilula Sve Podlokacije

Krnjaca

Kvadratura

2059m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Krnjaca

Prodaja, garsonjera, 23m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

57,000 €

Krnjaca

0 soba 0 23
Stan in Krnjaca

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

78,000 €

Krnjaca

2 sobe 1 kupatilo 42
Zemljište in Krnjaca

Prodaja, plac, 1103m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

25,000 €

Krnjaca

1103
Prodaja, plac, 1103m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije