82,600 €
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 1
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 2
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 3
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 4
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 5
  • Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot - image 6
82,600 € (12 €/m²)
6877 m²

Prodaja, plac, 6877m², Nemenikuće, Sopot

Nemenikuće, Sopot Beograd Srbija

Opis nekretnine

Plac se nalazi u građevinskoj zoni u asfaltiranoj ulici sa uličnim osvetljenjem i ima mogućnost priključenja na celokupnu infrastrukturu odnosno struju, vodu, gas, optički internet.
U blizini se nalazi prodavnica, škola, autobuska stanica.
Plac je održavan i ima lep pogled na Kosmaj.
Manji deo parcele u donjem delu je pod šumom.

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2%. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558005
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

6877m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 12.01 €

Učešće 16,520 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
400 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
66,080 €
Učešće
16,520 €
Ukupna kamata
30,024 €
Ukupno plaćanje
96,104 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Sopot

Nemenikuće

Kvadratura

6877m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Nemenikuće

Prodaja, kuća, 128m², Nemenikuće, Sopot

220,000 €

Nemenikuće

3 sobe 2 kupatila 128
Prodaja, kuća, 128m², Nemenikuće, Sopot
Kuća in Nemenikuće

Prodaja, kuća, 243m², Nemenikuće, Sopot

150,000 €

Nemenikuće

4 sobe 2 kupatila 243
Prodaja, kuća, 243m², Nemenikuće, Sopot
Zemljište in Nemenikuće

Prodaja, plac, 1929m², Nemenikuće, Sopot

23,200 €

Nemenikuće

1929
Prodaja, plac, 1929m², Nemenikuće, Sopot
Zemljište in Nemenikuće

Prodaja, plac, 5100m², Nemenikuće, Sopot

53,700 €

Nemenikuće

5100
Prodaja, plac, 5100m², Nemenikuće, Sopot