90,000 €
  • Prodaja, plac, 1100m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 1100m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
90,000 € (82 €/m²)
1100 m²

Prodaja, plac, 1100m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Građevinski plac u mestu Pinosava površine 11,27m2.

U podnožju Avale, u blizini Avalskog puta (gornji deo Pinosave) nalazi se prelep ravni plac.

Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Odlična investicija za sve koji žele da započnu nov život van gradske gužve.

Gradsko građevinsko zemljište:
-Zona porodičnog stanovanja
-Spratnost P+1+PK
-Indeks zauzetosti 30%

Agent Nemanja Novaković telefon br.uverenja 5096

Agencijska provizija za kupca 2%. uknjizen /0

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557204
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1100m²

Agencija

Lex

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 81.82 €

Učešće 18,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
436 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
72,000 €
Učešće
18,000 €
Ukupna kamata
32,713 €
Ukupno plaćanje
104,713 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1100m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LN

Lex

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

189,294 €

Lekino Brdo

2 sobe 1 kupatilo 45
Stan in Lekino Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

244,101 €

Lekino Brdo

2 sobe 0 63
Stan in Lekino Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 34m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

136,500 €

Lekino Brdo

2 sobe 0 34