25,000 €
  • Prodaja, plac, 994m², Grocka, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 994m², Grocka, Beograd - image 2
25,000 € (25 €/m²)
994 m²

Prodaja, plac, 994m², Grocka, Beograd

Grocka, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Građevinska parcela površine 995m2 u Grockoj koja izlazi na Smederevski put, uz plac je priključak na vodovod i struju.
Teren je pravougaonog oblika, blagi pad, dimenzije 18x55m, izlazi na dve ulice.
Na placu je sitno drveće i žbunje.
Prema planu korišćenja parcela se nalazi u površinama namenjenim za građevinsko zemljište izvan centra naselja za stambene objekte za porodično stanovanje, komercijalne i srodne sadržaje (prodavnice, poslovni prostori, restorani, manje proizvodne jedinice, mali pogoni, mehaničarske radionice, manja skladišta itd.)

Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Detalji o nekretnini

ID oglasa
532183
Objavljeno
11.03.2026
Ažuriran
16.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

994m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 25.15 €

Učešće 5,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
121 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
20,000 €
Učešće
5,000 €
Ukupna kamata
9,087 €
Ukupno plaćanje
29,087 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Beostil nekretnine

Registarski broj

497

Lokacija

Beograd

Grocka

Kvadratura

994m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Beostil nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Vrčin

Prodaja, kuća, 105m², Vrčin, Grocka

65,000 €

Vrčin

7 soba 3 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Vrčin, Grocka
Stan in Leštane

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Leštane, Grocka

70,000 €

Leštane

2 sobe 1 kupatilo 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Leštane, Grocka
Stan in Kaludjerica

Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka

800,000 €

Kaludjerica

5 soba 0 799
Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka
Kuća in Vrčin

Prodaja, kuća, 115m², Vrčin, Grocka

94,000 €

Vrčin

4 sobe 1 kupatilo 115
Prodaja, kuća, 115m², Vrčin, Grocka