206,000 €
206,000 € (79 €/m²)
2600 m²

Prodaja, plac, 2600m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

Palilula Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju uknjižen plac, površine 25,79ari.

Struja na placu monofazna, voda do placa, pumpa za vodu na placu.

Širina placa do ulice je 14,78 m, a dužina placa 174 m.

U blizini Zrenjaninskog puta, restorana Malo korzo i Tržnog centra Šopi.

Dozvoljena gradnja.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
496813
Objavljeno
29.11.2025
Ažuriran
17.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2600m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 79.23 €

Učešće 41,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
999 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
164,800 €
Učešće
41,200 €
Ukupna kamata
74,877 €
Ukupno plaćanje
239,677 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Palilula Sve Podlokacije

Kvadratura

2600m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Botanička Bašta

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije

350,000 €

Botanička Bašta

4 sobe 1 kupatilo 110
Poslovni prostor in Profesorska Kolonija

Prodaja, poslovni prostor, 23m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

87,000 €

Profesorska Kolonija

23
Stan in Krnjaca

Prodaja, garsonjera, 23m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije